Lista evenimentelor viitoare

septembrie

02sept.12:0014:00Convocarea Adunării generale a Filialei Județene Mehedinți, în sesiune extraordinară

03sept.Toată ZiuaConvocarea Adunării generale a Filialei Județene Timiș, în sesiune extraordinară

09sept.(sept. 9)9:0012(sept. 12)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Vrancea, la Sinaia

09sept.(sept. 9)11:0012(sept. 12)11:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Braila, la Sinaia

16sept.(sept. 16)8:4519(sept. 19)17:30RecomandatSesiunea solemnă a Adunării generale a Consiliului Autorităților Locale din România și Republica Moldova „Împreună în Uniunea Europeană”

16sept.(sept. 16)9:0019(sept. 19)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Timiș, la Băile Herculane

16sept.(sept. 16)9:0019(sept. 19)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Neamț, la Sinaia

21sept.12:0018:00Convocarea Adunării generale a Filialei Județene Brașov, în sesiune extraordinară

23sept.(sept. 23)9:0026(sept. 26)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Bacău, la Slănic Moldova

23sept.(sept. 23)9:0026(sept. 26)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Brașov, la Păltiniș

30sept.(sept. 30)9:0003oct.(oct. 3)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Prahova, la Băile Herculane

30sept.(sept. 30)9:1503oct.(oct. 3)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Harghita, la Predeal

octombrie

30sept.(sept. 30)9:0003oct.(oct. 3)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Prahova, la Băile Herculane

30sept.(sept. 30)9:1503oct.(oct. 3)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Harghita, la Predeal

04oct.12:0017:00Reconvocare a Adunării generale a Filialei Județene Mehedinți a ACoR

05oct.12:0017:00CONVOCAREA ADUNĂRII GENERALE A FILIALEI JUDEȚENE DOLJ, ÎN SESIUNE EXTRAORDINARĂ

07oct.(oct. 7)9:0010(oct. 10)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Cluj, la Păltiniș

07oct.(oct. 7)9:1510(oct. 10)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Ialomița, la Slănic Moldova

14oct.(oct. 14)9:0017(oct. 17)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Buzău, la Sinaia

14oct.(oct. 14)9:1517(oct. 17)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Iași, la Sinaia

17oct.(oct. 17)14:3020(oct. 20)12:00Ședința extraordinară a Consiliului director al ACoR

21oct.(oct. 21)9:0024(oct. 24)17:00Sesiune de formare organizată de ACoR pentru reprezentanții comunelor din județul Constanța, la Sinaia

Lista evenimentelor derulate

Niciun Eveniment

 

X