Titlul, trofeul și diploma de excelență „Primar de 5 stele"

Accesări: 2293

Laureații titlului, trofeului și diplomei de excelență „PRIMAR DE 5 STELE”, în cadrul sesiunii Adunării generale a ACoR din februarie 2018:

 

Nume

Prenume

Comuna

Județul

1

BUBUR

Lenuța

Crăciunelu de Jos   

Alba

2

DĂMIAN

Gheorghe

Ciugud

Alba

3

JINAR

Constantin

Șugag

Alba

4

MARIN

Ion

Stoenești

Argeș

5

CIUBOTARIU

Costinel

Sulița

Botoșani

6

DIȘOR

Mihai

Hărman

Brașov

7

ȘERBAN

Todorică-Constantin    

Prejmer

Brașov

8

MUȘAT

Marian

Valea Salciei

Buzău

9

BĂRBESCU

Romulus

Băuțar

Caraș-Severin

10

RÂJNOVEANU

Nicolae

Roseți

Călărași

11

ROMAN

Ioan

Viișoara

Cluj

12

SAȘA

Valer

Tritenii de Jos

Cluj

13

SFÂRLEA

Dumitru

Gilău

Cluj

14

ANGHEL

Nicolae

Castelu

Constanța

15

FRIGIOI

Gheorghe

Crucea

Constanța

16

GHEORGHE

Stelian

Topraisar

Constanța

17

GÂJU

Mariana

Cumpăna

Constanța

18   

SOARE

Mihai

Siliștea

Constanța

19

DICU

Ion

Pietroșița

Dâmbovița

20

PAVEL

Ion

Buciumeni

Dâmbovița

21

STROE

Constantin

Șotânga

Dâmbovița

22

BUTE

Ghiorghe

Scânteiești

Galați

23

SÂRGHIE

Gelu

Gohor

Galați

24

KATONA

Mihaly

Corund

Harghita

25

DINIȘ

Damian

Băița

Hunedoara

26

STOICA

Victor-Tiberiu

Pui

Hunedoara

27

CÂMPULUNGEANU      

Vasile

Ciochina

Ialomița

28

HRIȚCU

Gheorghe

Scobinți

Iași

29

PASERE

Ioan

Strâmtura

Maramureș

30

STEGERAN

Ioan

Fărcașa

Maramureș

31

DAN

Vasile-Dumitru

Ibănești

Mureș

32

DASCĂLU

Valeria

Săbăoani

Neamț

33

GHERGHEL

Petru

Tupilați

Neamț

34

MATASĂ

Constantin

Grumăzești

Neamț

35

CHIREA

Alexandru

Rusănești

Olt

36

GUȘATU

Dănuț

Cezieni

Olt

37

SCURTU

MARIN

Optași Măgura

Olt

38

BARDAȘ

Doru

Cocorăștii Colț

Prahova

39

CIURDAȘ

Traian

Bârsău

Satu Mare

40

POP

Dumitru-Dorel

Odoreu

Satu Mare

41

BONȚE

Florian

Sâg

Sălaj

42

MESEȘAN

Ioan

Coșeiu

Sălaj

43

PINTE

Ilie-Avram

Valea Viilor

Sibiu

44

MIRONESCU

Liviu

Gălănești

Suceava

45

MORARU

Ioan

Dorna Arini

Suceava

46

SAVIUC

Loghin

Calafindești

Suceava

47

BOHANCANU

Ioan

Beba Veche

Timiș

48

HRISCU

Valerian

Lipovăț

Vaslui

49

DOGARU

Petrică

Dumitrești

Vrancea

50

VULPE

Romeo

Tănăsoaia

Vrancea